אחד המאפיינים האהובים עליי ביותר במקצוע שלי הוא ההזדמנות שנפלה בחיקי לעבור עם הרבה כלות את התהליך של תכנון החתונה והוצאתה אל הפועל, ובמיוחד היום החגיגי והמיוחד במינו של החתונה עצמה.

הרבה אנשים חושבים שלהתחתן זה תהליך מרגש אבל קל עבור הכלה. אני רוצה לספר לכם שזה ממש לא המצב. מרגש – כן, בהחלט! קל – ממש לא. כלות עוברות כמה חודשים מתישים של תכנונים, הכנות ולא מעט לחץ נפשי – מה יהיה באירוע? האם הכל ילך בדיוק כמו שאני מתכננת? איך אני אראה? האם הכל יהיה כמו שחלמתי שיהיה?

המעט שאני יכול לעשות בנוגע ללחץ הזה הוא לנסות ולרכך אותו מעט, ולהציע את עצמי ככדור ההרגעה של הכלה. לפחות בכל מה שנוגע למראה שלה (וזהו אחד הנושאים החשובים ביותר ביום החתונה, כמובן…), אני שם כדי להרגיע אותה, להבטיח שהשמלה שלה מושלמת ונשארת כזו לאורך כל היום הגדול כולו ולחזק אותה בכך שאני מבטיח כי היא נראית בדיוק כמו שהיא רוצה להיראות.

כלות שמגיעות לעבוד איתי ולהזמין ממני שמלת כלה חייבות לדעת כי אני גם דורש לא מעט מהלקוחות שלי – אני פרפקציוניסט. לכן, אישה המגיעה אלי על מנת שאתכנן עבורה שמלת כלה מיוחדת במינה נדרשת לעבור יחד איתי את תהליך היצירה התובעני – להבין מה בדיוק מתאים לה ומה בדיוק היא רוצה, לנסות סגנונות שונים וזוויות שונות של הסתכלות ולא להפסיק לעבוד עד שאנחנו מגיעים לתוצאה הסופית המושלמת – מראה חלומי של כלה יוצאת דופן.

לכן, אם את מעוניינת שאעצב או אספק לך שמלת כלה, את כמובן מוזמנת לפגישת היכרות, אך חשוב שתדעי מראש – יום בחייה של כלה המתחתנת עם שמלה של עובד כהן עשוי להיות יום תובעני ומעייף, אבל בסופו של דבר התוצאה תהיה יוצאת דופן וחסרת פשרות…