נשים רבות מעוניינות בשמלת כלה חלומית, מהודרת, זוהרת ונוצצת אשר תגרום להן להיראות כמו הכוכבות הגדולות ביותר בעולם, ובטח באירוע עצמו. ויש להן סיבה טובה לרצות בכך – החתונה היא אירוע אליו מתכוננים במשך חודשים רבות, ולא מעט נשים חולמות על היום הגדול הזה עוד מצעירותן. לכן, מוכנות גם רבות מהן להתפשר על הנוחות שלהן ביום החתונה, בתמורה לשמלת כלה גרנדיוזית, מהודרת ובלתי נשכחת. אך נשאלת השאלה – האם הפשרה הזו אכן נחוצה?

שמלות כלה נפוחות

שמלות כלה נפוחות או צמודות – התאמה טובה לגוף הכלה תאפשר יותר נוחות

על כלות עתידיות רבות להשתחרר מהקונספציה הרווחת כי שמלות כלה מיוחדות ומהודרות אינן יכולות להיות גם נוחות. מעצבי שמלות כלה מנוסים ומוכשרים יכולים לבצע התאמות מדויקות ביותר לגופה של הכלה, ולאפשר לה יותר נוחות ממה שהיא מצפה לקבל בשמלת הכלה שלה.

יום החתונה הוא בדרך כלל יום ארוך, עמוס בהתרחשויות ובתזוזות ועל הכלה לתפקד במשך שעות ולהיות באינטראקציה עם מאות אנשים שונים, הכל תוך כדי לבישת שמלת הלכה שלה. לכן, אין לזלזל בחשיבותה של הנוחות בכל הנוגע לשמלת הכלה – אמנם חשוב מאוד שהכלה תיראה הכי יפה שאפשר, בדיוק כמו שהיא חלמה, אך חשוב מאוד גם שהיא תרגיש בנוח ותוכל להתנועע בנינוחות יחסית לאורך היום כולו והאירוע בפרט.

לכן, כדאי לזכור זאת בעת שאת מודדת ומבצעת התאמות לשמלת הכלה שלך – אם את לא מרגישה בה בנוח, ייתכן בהחלט כי למעצב שמלות הכלה שעובד איתך יש איך לעזור ולשפר את המצב.

 

שמלות כלה